Sissejuhatus
Antud leht sai loodud eesmärgiga teha huvi tundvad kasutajad paremini teadlikuks Mängukoopa moderaatorite ehk kontrollijate tööst. Samuti sisaldab see infot praegustest kontrollijatest - mida nad kontrollivad.

Fakte kontrollijatest:
1. Mingi teatud ala kontrollija saab selle alt ka sobimatuid ning reeglite vastaseid kommentaare eemaldada. Näiteks mängude kontrollija saab kommentaare eemaldada mängude (sh punnijahi mängude) alt ning ajaviiteuru kontrollija videote, piltide ning anekdootide alt jne.
2. Kolmanda taseme moderaatorid ei saa foorumit taastada, kui selleks on tõsine vajadus, ometigi on neile vastav nupp antud. Seega tegeleb taastamisega vaid neljanda taseme moderaator(id).
3. Foorumi moderaator ei pääse ligi peateemale "Koopalegendide jutud" kui tal pole 10000 punkti kogutud, samas jutuka moderaator ei pea omama 500-t punkti jutukasse pääsemiseks.
4. Kolmandast tasemest allpool asetsevad tasemed ei tegele sisu (mängud, ajaviiteurg) kustutamisega, vaid selle üldsusele kättesaadamatuks tegemisega, seega kui teise taseme moderaator "kustutab" mõne katkise mängu, siis tegelikult kustub see koopast alles pärast seda, kui kolmanda või neljanda taseme moderaator on selle kinnitanud/lubanud.
5. Kolmanda taseme moderaatorid saavad määrata esimese ning teise taseme moderaatoritele portaalikeelu, kui selleks on vajadust. Neljanda taseme moderaatorid saavad mõistagi bännida kõiki endast allpool asetseva tasemega moderaatoreid.
6. Kolmanda taseme moderaatoritele ei mõju blokeeringud ning nad saavad kirju saata ka neile, kellel kirjad lubatud vaid sõpradelt.


Allolevas tabelis on sulgude sisse määratud kontrollitavad alad, mida vastava taseme moderaator võib kontrollida, kuid ei pruugi. Esimese taseme all on kõik alad sulgude sees, kuna antud taseme kasutaja ei pruugi üldse ollagi moderaator, kuid samas võib tegeleda ka kõigi nende alade kontrolliga juhul, kui on vastavad õigused antud. Kui kontrollitav ala või tase pole sulgude sees, tähendab see seda, et antud tasemele on kontrollitav ala kohane, näiteks kui kolmanda taseme alla on sisestatud nii "Tase 1" kui ka "Tase 2" tähendab see seda, et kolmanda taseme moderaatorid tegelevad kõige võimalikuga, mida esimene tase saab kontrollida ning samuti mängude kontrolliga, mis on teisele tasemele kohane.


Tase 1 (nooremmoderaator)

Tase 2 (moderaator)

Tase 3 (vanemmoderaator)

Tase 4 (peamoderaator)

(+ ajaviiteurg)
(+ arvuti/konsoolimängud)
(+ disainitunnel)*
(+ foorum)
(+ jutukas)
(+ jutukoobas)
(+ lemmikloomad)
(+ miljonimäng)
(+ pastakas)
(+ tase 1)
+ mängud
+ tase 1
+ tase 2
+ eelvaated
+ failid (mängudele)
+ kampade täielik haldamine
+ kasutaja galeriipiltide haldamine
+ kustutatud sisu kinnitamine
+ lisatud sisu muutmine
+ mkool
+ päeviku sissekannete eemaldamine
+ portaalikeelu määramine
+ teavitatud kommentaaride eemaldamine
+ "mõtete" eemaldamine

+ tase 3
+ foorumi taastamine
+ IP põhise portaalikeelu määramine
+ kasutajate haldamine
+ moderaatorite töö reguleerimine
+ ja palju muud
* Disainitunneli moderaatoreid tähistatakse eraldi, vastavalt väike-/suursinimaagidele ning šeriffidele, sealsed õigused taset ei mõjuta ning vanemmoderaatoritele need ei kandu.

Moderaatorid | Abi


© 2012-2013 zz.ee / Materjali on loonud ning seda haldab Lyrixn
Osa saidil kasutusel olevatest piltidest on © Rocketfeeds OÜ omand